¤ Ügyfélszolgálat, hibabejelentő
+36 82 351 826
. Személyre szabott ajánlatainkhoz kérjük adja meg irányítószámát
Loader

Tovább a hirdetésekre

Állás

Állás

Elérhető: 2017.12.13
Felhívás
Az Európa Pék Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:
- gyakorlattal rendelkező gépjárművezető éjszakai munkára pékáru terítésre
- éjszakás műszakvezető (pék szakmunkás végzettség előnyt jelent)
- árukiadó éjszakai munkára
- pék éjszakai munkára
Jelentkezni személyesen az Európa Pék Kft. telephelyén 8-12 óráig (7500 Nagyatád, Dózsa Gy. u. 100.)
Vitamin Porta - Zöldség-gyümölcs kis-és nagykereskedelem

Elérhető: 2017.11.30
Éves
Mandarin 348 Ft/kg-tól
Csipkebogyó 598 Ft/kg
Alma 158 Ft/kg-tól
Citrom 598 Ft/kg
Saláta 128 Ft/db
Hónapos retek 88 Ft/csomag
Paradicsom 378 Ft/kg-tól

Nagyatád, Kolozsvári u. 9.
Nyitva:
Hétfő-péntek: 6.00-17.00-ig
Szombat: 6.00-12.00-ig
Viszonteladókat is kiszolgálunk! Érdeklődni: +3620/465-0546
Állás

Állás

Elérhető: 2017.11.14
Felhívás
Nagykorpádra olasz érdekeltségű mezőgazdasági céghez keresünk irodai adminisztrátort minimum 2 éves szakmai tapasztalattal.
Elérhetőségünk: agriber2011kft@gmail.com, telefon: 0630/5757-390 (9-16 óráig).